SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM WINTOPERK

Profesionálne obuvnícke poradenstvo spojené s vyškolením vášho personálu.
Disponovaním veľkého množstva odborných informácií môže byť jeden z hlavných a kľúčových prvkov získania si zákazníka a ovplyvnenie jeho rozhodnutia o výbere obuvi. Preto spoločnosť Wintoperk, s.r.o. poskytuje bezplatné profesionálne poradenstvo, ktoré je spojené s poskytnutím našich znalostí a skúseností z našej dlhoročnej obuvníckej výroby. Pokiaľ potrebujete získať informácie o jednotlivých obuvníckych materiáloch, vlastností jednotlivých obuvi a ich využiteľnosť neváhajte nás kontaktovať sme vám plne k dispozícii a radi vám pomôžeme a poradíme.
Spoločné stretnutia a prezentácie v podnikoch.
Zákazníci potrebujú mať istotu, že spolupracujú s profesionálmi ktorý sa rozumejú svojmu oboru. Radi vám pomôžeme pri prezentáciách v podnikoch z pozície ako váš odborný dodávateľ. Prezentácie spojené s odborným výkladom a interpretáciou konkrétnych vzoriek obuvi. Váš zákazník bude vidieť že spolupracujete s profesionálmi ktorý rozumejú svojmu oboru. V žiadnom prípade nebudeme obchodovať s vašim zákazníkom túto skutočnosť radi potvrdíme aj zmluvným vzťahom.
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi.
Zákazková výroba rôznych modifikácií jednotlivých vzorov pracovnej obuvi na základe požiadaviek zákazníka. To všetko prináša výhoda spolupráce s výrobcom pracovnej obuvi. Schopnosť vyrábať cele série pracovnej obuvi podľa požiadaviek zákazníka. Zakladáme na dlhotrvajúcich vzťahoch o zákazníka sa usilovne staráme a sme mu plne k dispozícii s akoukoľvek požiadavkou alebo dotazom.
Doprava až priamo k vám
Dlhotrvajúca spolupráca so spoločnosťou Geis nám zabezpečuje 100 % doručenie k nášmu zákazníkovi vždy včas a hladko. V Slovenskej republike zabezpečujeme tento servis do 24 hodín od objednávky a v rámci Českej republiky do 48 hodín. Pri objednávke nad 10 párov vykonávame dopravu zdarma. U väčších objednávok máme k dispozícii aj vlastnú prepravu a k zákazníkovi pricestujeme individuálne.
Obchodné podmienky
Spoločnosť Wintoperk, s.r.o. usiluje o vytváranie obchodných vzťahov založených na dlhotrvajúcej spolupráce oboch strán. Preferujeme obchodné partnerstvo na vysokej úrovni s možnosťou dohody jednotlivých obchodným podmienok tak aby boli spokojné obe strany.