Výrobné technológie

Naša ponuka zahŕňa pracovnú a bezpečnostnú obuv vyrábanú najmodernejšou technológiou priameho nástreku polyuretánovej zmesi podošvy dvojakej hustoty na plne automatizovanej linke. Náš závod je vybavený dvoma plne automatizovanými nástrekovými linkami na, ktorých sa realizuje nástrek dvojhustotných polyuretanových podošiev na zvršky obuvi.  

Technológiou priameho nástreku vyrábame vysoko kvalitnú pracovnú obuv s vlastnosťami ako ako sú základná antistatika A, antistatika ESD, olejovzdornosť, odolnosť proti pohonným látkam FO, protišmyk SRC, tlmivosť otrasov a absorpcia energie E, odolnosť voči vysokým teplotám HRO, kyselinám a chemikáliám, ochrana proti nárazu a prepichu P a mnoho ďalších.

Technológiou priameho nástreku je vstrekovaný polyuretán najvyššej kvality, normovanej hustoty s nízkym oderom a výbornou priľnavosťou k rôznemu povrchu.

Vybavenosť a výber obuvníckych materiálov na našich výrobkoch vysoko prevyšuje bežne dostupnú ponuku pracovnej obuvi, o čom svedčí dlhoročná spolupráca s našimi partnermi. Výrobný proces spĺňajúci najvyššie kritéria EU štandardov.