Špecialista vo výrobe a predaji pracovnej a bezpečnostnej obuvi

Slovenský výrobca kvalitnej pracovnej, bezpečnostnej a zdravotnej obuvi. Pracovná obuv WINTOPERK spĺňa prísne ISO normy kladené na pracovnú a bezpečnostnú obuv. Všetky vzory pracovnej a bezpečnostnej obuvi sú certifikované a spĺňajú kritéria štandardov EN ISO noriem. Naša pracovná obuv je najlepším pomocníkom pri náročných zamestnaniach na ktorú sa možno vždy spoľahnúť v každej situácii.

Profesionálne obuvnícke poradenstvo spojené s vyškolením vášho personálu

Disponovaním veľkého množstva odborných informácií môže byť jeden z hlavných a kľúčových prvkov získania si zákazníka a ovplyvnenie jeho rozhodnutia o výbere obuvi. Preto spoločnosť Wintoperk, s.r.o. poskytuje bezplatné profesionálne poradenstvo, ktoré je spojené s poskytnutím našich znalostí a skúseností z našej dlhoročnej obuvníckej výroby. Pokiaľ potrebujete získať informácie o jednotlivých obuvníckych materiáloch, vlastností jednotlivých obuvi a ich využiteľnosť neváhajte nás kontaktovať sme vám plne k dispozícii a radi vám pomôžeme a poradíme.

Spoločné stretnutia a prezentácie v podnikoch

Zákazníci potrebujú mať istotu, že spolupracujú s profesionálmi ktorý sa rozumejú svojmu oboru. Radi vám pomôžeme pri prezentáciách v podnikoch z pozície ako váš odborný dodávateľ. Prezentácie spojené s odborným výkladom a interpretáciou konkrétnych vzoriek obuvi. Váš zákazník bude vidieť že spolupracujete s profesionálmi ktorý rozumejú svojmu oboru. V žiadnom prípade nebudeme obchodovať s vašim zákazníkom túto skutočnosť radi potvrdíme aj zmluvným vzťahom.

Obchodné podmienky

Spoločnosť Wintoperk, s.r.o. usiluje o vytváranie obchodných vzťahov založených na dlhotrvajúcej spolupráce oboch strán. Preferujeme obchodné partnerstvo na vysokej úrovni s možnosťou dohody jednotlivých obchodným podmienok tak aby boli spokojné obe strany.